Planer Książkary

planer książkary
Obraz lil_foot_ z Pixabay

Jeżeli lubicie książki, lubicie planować na papierze i lubicie gadżety, mam coś dla Was. Planer Książkary. Jest taki piękny! Może nawet zbyt piękny, bo aż żal mi w nim pisać. To idealny prezent dla Książkary – gadżeciary. A że za chwilę Mikołaj i Święta, to już wiecie, co możecie zamówić.

Planer Książkary to przede wszystkim pozycja dla tych, którzy lubią mieć pod kontrolą wszystko to, co związane z książkami. Plany czytelnicze, ukochani bohaterowie, przeczytane książki. Jest tu mnóstwo miejsca na uzupełnianie. W środku znajdziecie różne grupy stron: przede wszystkim miejsce z listą przeczytanych książek, miejsce na opisywanie książek i dodawanie im ocen. Czytelnicze bingo, listy książek do przeczytania do uzupełnienia, miejsce na ulubione cytaty. Do tego miejsce na notatki: w kratkę i w kropki, by pogodzić różne szkoły planowania. I naklejki, by upiększyć swoje notatki. A wszystko w odpowiednio dobranej stylistyce, z modnymi grafikami i kolorami.

Mówiłam już, że ten planer jest po prostu piękny? Jestem zachwycona jego wykonaniem. Tu naprawdę jest wszystko, czego potrzebuje osoba zakochana w książkach.  A oprócz wszystkich tych zalet jest w moim ulubionym kolorze. I jak tu się w nim nie zakochać!

Jedyna wada – regularne prowadzenie takiego planera chyba byłoby dla mnie zbyt pracochłonne na ten moment. Mam za mało czasu, żeby prowadzić tak dokładnie notatki dotyczące przeczytanych książek, pilnuję tylko swojej listy książek do recenzji zapisanej w notesie, a w aplikacji Goodreads zaznaczam przeczytane książki. A i tak czasem nadrabiam tam dane z kilku tygodniu. Także mój egzemplarz poczeka, aż będę mu mogła poświęcić czas i wykorzystać w pełni. Ale znam pewną nastoletnią książkarę, która z pewnością ucieszyłaby się z takiego planera i wykorzystałby go w 100%.

Planer Książkary to idealny prezent dla książkoholików.  Za mój planer dziękuję TaniaKsiazka.pl. A Was jak zawsze zapraszam do katalogu z nowościami, gdzie już pojawiają się moje ukochane historie w świątecznym klimacie.

Planer Książkary

Wydawnictwo Young
Data premiery: 10.10.2023
Liczba stron: 256
ocena: 10/10