Podsumowanie miesiąca #kwiecień2017

Witaj w maju!
Po takim zimnym i deszczowym kwietniu, mam ogromną nadzieję, że teraz wreszcie będzie ciepło i leniwe popołudnia z książką będę mogła spędzać na słońcu. Po siedmiu miesiącach jesienno-zimowych zdecydowanie mi się to należy!

W kwietniu przeczytałam sześć książek. Z jedną zmagałam się prawie cały miesiąc, choć ostatecznie nie była taka zła (Michał Podbielski „Wojny Żywiołów. Przebudzenie Ziemi: Udręczeni”). Zakochałam się w romantycznej powieści z wątkiem sensacyjnym Tasminy Perry „Pocałunek na pożegnanie”. Doczekałam się wreszcie polskiego wydania pierwszej części cyklu Jørna Liera Horsta o Williamie Wistingu, „Kluczowy świadek” to kryminał opisujący morderstwo, do którego doszło w Norwegii w 1995. „Siostrzyczka” Fredy Wolff zapowiadała się jako przejmujący thriller, dowiecie się wkrótce z recenzji, jak było naprawdę. Był jeszcze „Sztylet”, czyli gorąca i niebezpieczna Argentyna, którą opisał Jorge Fernández Díaz.

Deszczowe dni umilała mi pełna skrzynka pocztowa, w tym miesiącu przybyło znów trochę książek:
1. Jorge Fernández Díaz „Sztylet” – od wydawnictwa Bukowy Las i portalu DużeKa
2. Freda Wolff „Siostrzyczka musi umrzeć” – od wydawnictwa Świat Książki i portalu DużeKa
3. Dominika Rosik „Projekt Królowa” – od wydawnictwa Zysk i S-ka i portalu DużeKa
4. Jørn Lier Horst „Kluczowy świadek” – od wydawnictwa Smak Słowa
5. Tasmina Perry „Pocałunek na pożegnanie” – od Wydawnictwa Kobiecego
6-10. Joanna Fabicka „Szalone życie Rudolfa”, „Świńskim truchtem”, „Seks i inne przykrości”, „Tango ortodonto”, „Rudolf Gąbczak i stan wyjątkowy” – od wydawnictwa W.A.B.
11. Joanna M. Chmielewska „Karminowy szal” – od wydawnictwa MG i portalu DużeKa
12. Anna Gruszczyńska, Toon De Kock „Ja. Wersja 2.0” – od wydawnictwa SQN