Konkurs!

konkurs-świętaZ okazji zbliżających się Świąt i drugich urodzin bloga przygotowałam dla Was konkurs. Nagrody wybrałam zgodnie z Waszymi sugestiami z facebooka i instagramu, także mam nadzieję, że chętnie o nie powalczycie. Zadanie konkursowe nie jest trudne, wystarczy podać tytuł książki, wyjaśnienie odpowiedzi nie jest konieczne 😉 Chciałabym, żeby książki dotarły do Was jeszcze przed Świętami, także liczę na to, że szybko uporamy się z formalnościami adresowo-pocztowymi.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu i sponsorem nagrody jest właścicielka bloga ensorcelee.pl
2. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
3. Konkurs trwa od 1 do 15 grudnia, wyniki zostaną opublikowane 17 grudnia. Wygrany (lub wygrani) zostanie poinformowany drogą mailową i będzie miał 2 dni na podanie danych adresowych. Jeśli nie otrzymam ich w tym czasie, wylosuję kolejną osobę.
4. Nagroda będzie wysyłana tylko na polski adres.
5. Wygrany zostanie wybrany w drodze losowania.
6. Nagrodą w konkursie będzie wybrana przez Was nowa książka „Siedem życzeń” lub „Dziewczyna z pociągu”. Jeśli zgłosi się więcej niż 25 uczestników, wygrają dwie osoby. Jedna osoba może wygrać (i wybrać) jedną książkę.
7. Zasady konkursu:
a. Wybierz książkę.
b. Napisz, która powieść najbardziej kojarzy Ci się ze Świętami Bożego Narodzenia.
c. Podaj maila.
d. Zostań obserwatorem bloga (Google+ lub Bloglovin).
e. Udostępnij publicznie post konkursowy na facebooku.
f. Wzór zgłoszenia:

Zgłaszam się!
Obserwuję jako:
Mail:
Link do udostępnionego posta:
Odpowiedź na pytanie:
Wybieram książkę:

Powodzenia!