Najlepsza Zumbowa Piosenka #październik

W październiku wreszcie kupiłam karnet i wróciłam na Zumbę. Razem z przyjaciółką jeżdzę na najlepsze zajęcia zumby w okolicy. Za każdym razem wracamy wykończone, ale przeszczęśliwe. Zumba to idealne rozwiązanie na każdą porę roku, jednak mnie jest potrzebna szczególnie teraz, żeby walczyć z widmem jesiennej depresji. Zumba to przede wszystkim cudowna muzyka- energetyczna, ciepła, latynoska. Dlatego nie przedłużam, tylko zapraszam na krótkie zestawienie najlepszych kawałków, do których tańczyłyśmy w październiku. 


1) Leslie Grace – Will You Sill Love Me Tomorrow
Romantyczna bachata. {Tutaj} znajdziecie wersję z układem do tej piosenki.

2) Claudia Leitte – Beijar na boca
Wersja z układem {tutaj}

3) Pitbull – Fireball ft. John Ryan

Coś nowego też zawsze się znajdzie. A {tutaj} układ.

4) Mig – Nie ma mocnych na Mariolę

Zdziwieni? Ja byłam, ale okazało się, że nawet polskie disco może być wykorzystane na Zumbie. Oczywiście mam dla Was też wersję z układem {tutaj}, niestety jakościowo słabą.

Ciekawa jestem, czy Wam również te piosenki przypadły to gustu 🙂

A jeśli chcecie być na bieżąco, to w każdy czwartek po zajęciach (ewentualnie w piątek rano) będę wrzucać najlepszą piosenkę z zajęć – zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku 🙂

UWAGA!
Już niedługo na blogu będziecie mogli wziąć udział w kolejnej odsłonie akcji „Podaj dalej, czyli książka w podróży” zapoczątkowanej na blogu Moje spojrzenie na kulturę. Tym razem do przeczytania jest książka „Plan”

*źródło zdjęcia